sushibar samaryba

Kiedy opowiedzieliśmy znajomym o pomyśle otwarcia sushi baru w Piasecznie spotkaliśmy się z delikatnie to nazywając - sceptyczną reakcją…
Jednak nie zniechęciło nas to i tak oto w Grudniu 2005 roku otworzyliśmy pierwszy w Piasecznie i okolicy sushi bar!


Pomysł okazał się być doskonale trafiony i już od pierwszego dnia mieszkańcy Piaseczna, Józefosławia, Konstancina, Magdalenki oraz wielu okolicznych miejscowości stali się naszymi Klientami, a znaczna ich część jest nimi do dziś, co napawa nas ogromną dumą. W ciągu tych kilku lat w okolicy Piaseczna i Konstancina jak przysłowiowe „grzyby po deszczu” rosły kolejne miejsca, w których serwowano sushi. Jedne z nich funkcjonują do dziś, o innych już dawno zapomniano… A my wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów dołożyliśmy do naszego menu dania ciepłe. Od pewnego czasu nie bez przyczyny w naszej nazwie pojawiło się słowo WOK. 
Sushi Bar & Wok SamaRyba
rozszerzyła swoją kartę o kolejne pozycje, tym razem azjatyckie Noodle z Woka oraz Ramen.

Sekretem naszego działania jest przede wszystkim połączenie pasji do gotowania z dbałością o szczegóły. Nie bez znaczenia jest również doskonały dobór świeżych, naturalnych składników, który sprawia, że nasi Goście są bardzo zadowoleni, a dla nas jest to najlepsza zawodowa satysfakcja… Starannie wyselekcjonowana karta win sprawia, że nasza restauracja jest nie tylko doskonałym miejscem na szybki lunch, ale także na wieczorne czy weekendowe spotkania w gronie rodziny oraz przyjaciół. Pod koniec 2015 roku zmieniliśmy lokalizację, od listopada 2015 roku nasza restauracja mieści się w kompleksie nowoczesnego osiedla PRESTIGE przy ul. Jarząbka 26, oddalonym o zaledwie 700 m od poprzedniej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy!